Rozbudowa stodoły. Nowoczesna stodoła w Psarach.

Rozbudowa stodoły. Projekt przebudowy i rozbudowy kamiennej stodoły na budynek mieszkalny jednorodzinny w Brzękowicach Dolnych, gmina Psary.

Nowoczesna stodoła – tradycja w uproszczonym wydaniu?

Domy w uproszczonym, nowoczesnym stylu przez wielu z Nas nazywane są stodołami. Nazwa przyjęła się w architekturze, tak jak trend na elegancką prostotę, która nawiązuje do tradycyjnego budownictwa i przy tym przełamuje standardowe wzory projektowe. Elegancja, prostota i nowoczesna technologia. Tak w kilku słowach można opisać dzisiejszą nowoczesną stodołę. Modernistyczne formy przejawiają się zarówno w bryle budynku, elewacji, jak i także w wyposażeniu wnętrz. Wszystko to uzupełnione jest o mistrzowsko rozplanowany układ wnętrz, który ułatwia dalszą aranżację.

Nasz klient miał prosty pomysł na życie. Dostał stodołę z działką w spadku. I postanowił ją zaadaptować. Stworzyć nowoczesna stodoła. Jego stodoła składała się z :

  • 2 kondygnacji nadziemnych: przyziemie, częściowe poddasze nieużytkowe
  • budynek był częściowo podpiwniczony, murowany w technologii tradycyjnej: kamień + cegła
  • <lokalizacja>

Czy spodobał się Państwu ten projekt? Być może jesteście w posiadaniu takiej stodoły/budynku gospodarczego i myślicie o adaptacji na cele mieszkalne? Zapraszamy do dalszej współpracy. Przeprowadzimy z Państwem indywidualny wywiad w celu wypracowania optymalnego programu funkcjonalnego dla Państwa i Waszej rodziny.

Marzy ci się rozbudowa stodoły? Marzy ci się nowoczesna stodoła. Zapraszamy.

OPRACOWANIE:

Architekt: Rafał Lipiński

Przebudowa i rozbudowa budynku gospodarczego/stodoły oraz adaptacja na cele mieszkalne.

POWIERZCHNIA NETTO (UŻYTKOWA + GOSPODARCZA):

170 m2

PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY:

2013

BUDOWA

2015-2018 (etap I)