Projekt indywidualny domu w Będzinie

Projekt indywidualny domu jednorodzinnego przy ulicy Mostowej w Będzinie

  • przeznaczenie – budynek mieszkalny jednorodzinny z wbudowanym lokalem usługowym w przyziemiu
  • technologia budowy budynku – tradycyjna, murowana – POROTHERM
  • budynek wolnostojący z obszarem oddziaływania mieszczącym się w ramach posiadanej działki
  • ilość kondygnacji w budynku: 2 kondygnacje nadziemne (przyziemie + poddasze użytkowe)
  • program funkcjonalny budynku mieszkalnego przystosowany dla potrzeb 4. osobowej rodziny oraz lokalu usługowego typu gabinet kosmetyczny lub inna działalność gospodarcza
  • <lokalizacja>

Ten projekt indywidualny domu jednorodzinnego jest idealnym połączeniem funkcjonalnych rozwiązań przestrzennych i ekonomicznej realizacji. Wyróżnia się prostą i elegancką bryłą. Nowoczesna aranżacja to stylowa kompozycja, która łączy jasny tynk z grafitowymi i imitującymi drewno akcentami na elewacji. Duże przeszklenia na elewacji ogrodowej, narożne okno, okna dachowe na poddaszu oraz kompozycja dachu dwuspadowego z elementami dachu płaskiego podkreślają charakter domu. Ze względu na to, iż szanujemy prywatność naszych klientów – nie prezentujemy publicznie poszczególnych rzutów kondygnacji i wnętrz domu. Można się z tymi materiałami zapoznać w naszym biurze.

Spodobał się Państwu ten projekt? Być może to właśnie Państwa wymarzony dom. Zapraszamy do dalszej współpracy. Dodatkowo przeprowadzimy z Państwem indywidualny wywiad w celu wypracowania optymalnego programu funkcjonalnego dla Ciebie i Twojej rodziny.

OPRACOWANIE

Architekt: Rafał Lipiński

Projekt indywidualny domu wg programu funkcjonalno-użytkowego Inwestora wraz z wbudowanym lokalem użytkowym przystosowanym pod działalność gospodarczą typu usługi kosmetyczne.

Powierzchnia działki:

1104 m2

Powierzchnia netto (użytkowa + gospodarcza + usługowa):

246 m2

Powierzchnia usługowa:

57 m2

Projekt architektoniczno-budowlany:

2018-2019

Budowa:

2019-